ru
EN
Если у Вас есть промо-код, нажмите здесь

ЗОНА БИЗНЕСА

Info BC

Koncept może być realizowany w ramach stoiska usługowo-handlowego w galerii handlowej (pow. 20 m kw) lub w ramach sklepu (tzw. boxu). Projekt stoiska, został stworzony w taki sposób, aby osoby, które chodzą po terenie galerii handlowej mogły swobodnie wejść na stoisko i zapoznać się z ofertą. Pierwszym miejscem, do którego trafia klient na stoisku jest strefa „waiting zone”. Klient siada przy wysokim stoliku na hokerze. Pracownik oferuje mu kawę lub herbatę, następnie pyta, czym dana osoba jest zainteresowana. W ofercie Info BC znajdują się 3 koncepty:

 • Parfum Bar – dobór perfum 

Pierwszy na świecie Elektroniczny Perfumiarz dobierający zapach do osobowości klienta. Sercem sytemu jest własne oprogramowanie wyświetlane na monitorze dotykowym, który klient sam obsługuje. Na podstawie krótkiego testu, zostaje określona osobowość klienta oraz zaproponowana jest mu paleta kilku zapachów, które odpowiadają jego charakterowi. Spośród wytypowanych aromatów, klient wybiera ten, który odpowiada mu najbardziej. Więcej informacji na www.parfumbar.pl.

 • Care Bar – dobór serii kosmetycznych 

W ramach tego konceptu, oferujemy klientom gamę kosmetyków pielęgnacyjnych Beauty Cosmetics – dla niej, dla niego, dla rodziny, na podróż – z uwzględnieniem potrzeb wiekowych i pielęgnacyjnych. Dzięki specjalnie stworzonemu algorytmowi analitycznemu, na podstawie kilku pytań jesteśmy w stanie badać potrzeby klienta i/lub jego bliskich oraz zaproponować odpowiedni zestaw pielęgnacyjny. Do każdego zestawu kosmetycznego, klient otrzymuje informację, jakie etapy pielęgnacyjne dane kosmetyki spełniają oraz w jakim stopniu. Składniki zawarte w każdym z produktów, wzajemnie się uzupełniają i zapewniają maksimum pielęgnacji.

 • Crème Bar – dobór kremu 

Dobór kremu rozpoczyna się od postawienia właściwej diagnozy skóry. Aby to zrobić, klient ma do wyboru trzy narzędzia: 

- opis skóry: klient, na podstawie prezentowanych definicji skóry, określa, który typ do niego pasuje,

- test: na podstawie kilku pytań, klient określa np. jak zachowuje się jego skóra po przebudzeniu, czy występują przebarwienia, problemy ze zmarszczkami itp.

- badanie za pomocą profesjonalnej aparatury, która określa elastyczność, nawilżenie i natłuszczenie skóry twarzy. Znając typ skóry oraz związane z nią problemy, klient otrzymuje propozycję kremu bazowego, jakiego powinien używać oraz substancji aktywnych, które pomogą mu zniwelować niedoskonałości. Ostatecznie to klient decyduje, jakie składniki będzie zawierać jego krem.

Jeśli klient zainteresowany jest projektem CB, udaje się do zamkniętej strefy służącej jako gabinet kosmetyczny, gdzie w intymnej atmosferze, zapewniającej najwyższy komfort, przechodzi proces doboru kremu. Jeżeli klient zainteresowany jest doborem zapachu lub serii kosmetycznej, zostaje w strefie „waiting zone”. Korzystając z ipoda zwierającego aplikację i platformę internetową, klient odpowiada na kilka pytań umożliwiających dobór odpowiednich kosmetyków. Bazując na otrzymanym wyniku, pracownik prezentuje produkty przy stoliku, przy którym siedzi klient. Na stoisku wykorzystana jest minimalistyczna dekoracja sprawiająca wrażenie ekskluzywnej. Wszystkie towary schowane są w szafkach magazynowych, tylko nieliczne są wyeksponowane w specjalnie przygotowanych ekspozytorach. 

Если Вас интересует этот бизнес, то... Регистрация связаться

Pos marketing

Nic nie przekonuje bardziej niż własne doświadczenie. Stoiska reklamowe POS znajdują się tam, gdzie pulsuje życie. Mogą mieć charakter stały (galerie) lub tymczasowy (targi). Warunkiem jest dobry przepływ klientów, którym można zaprezentować produkt.

W ramach naszego konceptu oferujemy 2 rodzaje serii kosmetycznych: Tre Colori (dla osób młodych, aktywnych, pełnych energii) oraz Unicorno (dla osób ustatkowanych, dojrzałych). Charakterystyczne dla sprzedaży POS jest skupienie uwagi na kilku produktach i promowaniu ich. Dlatego na początku współpracy Inwestorzy wybierają kilka kosmetyków w ramach jednej serii (np. Tre Colori: żel pod prysznic, balsam do ciała, balsam po goleniu, krem nawilżający do twarzy, zestaw upominkowy). Na stoisku odbywa się prezentacja poszczególnych produktów z możliwością wypróbowania ich. Klient może wziąć je do ręki, sprawdzić ich zapach, konsystencję, sposób rozsmarowywania na ciele oraz stopień wchłanialności. Oferta sprzedaży przygotowana jest w taki sposób, aby była korzystna zarówno dla Inwestora (wysokie marże), jak i klienta detalicznego (klient za rozsądną cenę otrzymuje serię markowych kosmetyków, które współgrają ze sobą i wzajemnie się uzupełniają).

Если Вас интересует этот бизнес, то... Регистрация связаться

Sprzedaż hurt-detal

Если Вас интересует этот бизнес, то... Регистрация связаться

Sprzedaż internetowa

Masz sklep internetowy, ale, ponieważ zależy Ci na ciągłym poszerzaniu asortymentu i grupy odbiorców, planujesz rozpocząć współpracę z nowymi podmiotami? Zobacz, jak wiele zyskasz dzięki współpracy z Beauty Cosmetics.

Sklep internetowy BC to innowacyjna platforma, przeznaczona dla osób, którym nie zależy na robieniu szybkich zakupów, ale dla tych, którzy cenią sobie jakość i, przed dokonaniem zakupu, wolą dokładnie zapoznać się z asortymentem. Szczegółowy, a zarazem czytelny opis wszystkich produktów, ich walorów, przeznaczenia oraz składów, daje Klientowi jasny przekaz na temat produktu, pogłębia ogólną wiedzę oraz gwarantuje zadowolenie po jego otrzymaniu.

Если Вас интересует этот бизнес, то... Регистрация связаться

Parfum Bar

Obecnie na świecie istnieje ponad 600 różnych zapachów, które mogą pomóc człowiekowi wykreować swój wizerunek. Przeciętnie ludzki nos jest w stanie jednocześnie odróżnić 3-4 zapachów. Jak zatem spośród tylu aromatów wybrać ten, który będzie do nas faktycznie pasował?

Wybór perfum nie może być dziełem przypadku lub efektem oglądanych reklam lub rekomendacji znanych nam osób. Perfumy podobnie jak ubranie powinny być ściśle związane z naszą osobowością, stylem życia, wizerunkiem. Od tego jak się ubierzemy i jakiego zapachu użyjemy zależeć będzie, jak będziemy postrzegani przez innych.

Dlatego też perfumy i ubranie muszą być do siebie dopasowane i prawidłowo dobrane do:

 • tego, jak ma Cię odbierać otoczenie: jako osobę klasyczną czy nowoczesną?
 • sytuacji: romantyczny wieczór czy spotkanie biznesowe?
 • pory roku: ciepła czy zimna?
 • twojego nastroju. 

Najlepszym sposobem na wybór zapachu do własnej osobowości jest skorzystanie z profesjonalnych usług perfumiarza. Jest to jednak mało popularny i niezwykle kosztowny zawód, dlatego chcąc rozwijać sieć perfumeryjną (często funkcjonującą w galeriach handlowych i pasażach), praktycznie nie jest możliwe zatrudnienie prawdziwych perfumiarzy, którzy służyliby klientom swoim fachowym doradztwem. Z tego powodu stworzyliśmy Pierwszy na świecie Elektroniczny Perfumiarz, który łączy w sobie:

 • wiedzę z zakresu kreacji zapachów, 
 • wiedzę socjologów i psychologów z zakresu osobowości klienta
 • możliwości technologiczne – digital signage.

Sercem systemu jest własne oprogramowanie prezentowane na monitorze dotykowym, który klient sam obsługuje. Osoba korzystająca z konceptu, najpierw odpowiada na kilka pytań (sposób spędzania wolnego czasu, ulubiona muzyka itp.), następnie na bazie odpowiedzi, komputer określa jego osobowość i proponuje paletę kilku zapachów, które pasują do danego typu charakteru. Zapachy są dobiera spośród gamy 45 aromatów - 30 zapachów damskich i 15 męskich. Wszystkie zapachy określone są z punktu widzenia grupy zapachowej, do której należą (aromatyczno – świeża, orientalna, kwiatowo – aldehydowa itd.).

Monitor oraz perfumy umieszczone są w prestiżowym module perfumeryjnym, który może funkcjonować jako samodzielne stoisko w galerii handlowej lub na zasadach biznes + (dodatek do sklepu odzieżowego, z biżuterią, galanterią skórzaną, kwiaciarnią, itp.). Więcej informacji www.parfumbar.pl 

Если Вас интересует этот бизнес, то... Регистрация связаться

Creme Bar

Jest to innowacyjny system doboru kremów, umożliwiający przeprowadzenie badania skóry i wybranie kosmetyku, który jest dostosowany do indywidualnych problemów i potrzeb klienta. Projekt bazuje na przyjaznej dla użytkownika aplikacji, którą klient może obsługiwać sam lub za pomocą personelu. W celu wybrania odpowiedniego kosmetyku, najpierw musi zostać zdiagnozowane, jaki rodzaj skóry jest właściwy w przypadku danego klienta. Może się to odbyć na trzy sposoby:

- Test: pytania dotyczące kondycji skóry oraz pojawiających się problemów (np. zmarszczki, trądzik, wypryski, zaczerwienienie itp.).

- Opis skóry: zestawienie definicji różnych rodzajów skór, z których klient wybiera ten, z którym się identyfikuje.

- Badanie skóry: badanie za pomocą profesjonalnej aparatury, która mierzy elastyczność, stopień nawilżenia oraz natłuszczenia skóry.

Wszystkie trzy powyżej opisane metody mają za zadanie postawienie diagnozy, z jakim rodzajem skóry mamy do czynienia oraz jakie defekty skórne należy poprawić. Na tej podstawie proponujemy klientowi kosmetyk składający się z 2 elementów: bazy kremu, stworzonej z neutralnych, farmaceutycznych surowców, dostosowanej do danego rodzaju skóry oraz składników aktywnych, mających na celu zniwelowanie lub zmniejszenie występujących problemów skórnych np. retinol na zmarszczki.

Wraz z profesjonalnie dobranym kremem, Klienci otrzymują wskazówki, na co zwracać uwagę przy stosowaniu różnych produktów kosmetycznych oraz w jaki sposób określony tryb życia może wpływać na działanie kremu – program właściwej pielęgnacji twarzy pomoże stworzyć zestaw „Piękna Twarz”, zawierający produkty takie, jak: mleczko do demakijażu, płyn micelarny, peeling, żel do twarzy, krem pod oczy. Dzięki temu klient otrzyma kompleksową pielęgnację.

Если Вас интересует этот бизнес, то... Регистрация связаться

Produkcja na zamówienie

Firma Beauty Cosmetics, wraz z firmą Lanwar Cosmetics, tworzą holding Beauty International, zajmujący się produkcją wysokiej jakości kosmetykami, według europejskich standardów i norm GMP. Holding produkuje i dystrybuuje także kosmetyki i galanterię hotelową. Wśród ponad 1 500 zadowolonych klientów znalazły się takie sieci hotelowe, jak: „Sheraton”, „Westin”, „Radisson”, „Sofitel”, „Hyatt”. Może i Ty…

o Czy chcesz uszlachetnić swój biznes? Czy szukasz dodatkowego dochodu? Czy chcesz wzbogacić swój asortyment o produkty kosmetyczne High Class? Czy masz koncept, pomysł i …

• potrzebujesz produkcji na zlecenie?

• Prowadzisz restaurację i chciałbyś, by w łazienkach znalazło się mydełko z Twoim logotypem?

• Masz salon samochodowy i uważasz, że sprzedaż zapachów przy zakupie samochodu, to dobry pomysł wizerunkowy dla Twojej firmy?

• Posiadasz salon mody i szukasz ekskluzywnych perfum, które dopełnią Twoje kolekcje?

Produkty dla hoteli

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis. Nulla imperdiet sit amet magna. Vestibulum dapibus, mauris nec malesuada fames ac turpis velit, Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis. Nulla imperdiet sit amet magna. Vestibulum dapibus, mauris nec malesuada fames ac turpis velit, Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis. Nulla imperdiet sit amet magna. Vestibulum dapibus, mauris nec malesuada fames ac turpis velit,

Rozwijanie konceptów biznesowych

Co możemy Ci zaoferować? 

 • przygotujemy dopasowany dla Ciebie produkt,
 • zadbamy o jego innowacyjne właściwości i zastosowanie,
 • dokonamy kalkulacji wszelkich kryteriów: design, opakowanie, receptura,
 • podsumujemy oczekiwania wobec tej inwestycji oraz przeprowadzimy z Tobą symulacje biznesowe,
 • produkt to nie wszystko - my wzbogacimy go o koncept marketingowy,
 • opracujemy materiały reklamowe. 

Zajmiemy się także projektowaniem:

 • receptura przygotowana w oparciu o wiedzę, innowacyjność, uwarunkowania rynkowe - grupę docelową, ceny…
 • design - opakowanie produktu, kształt, materiały, funkcjonalność, szata graficzna.

Связаться с нами

Новости

Франшиза -Beauty Cosmetics Berlin!

https://www.beboss.ru/franchise/3063 Компания представлена на рынке более 40 лет, во многих странах…

Больше
Посетите нас
ВЫБЕРИ СВОЙ НАБОР ДЛЯ УХОДА
All rights reserved. BEAUTY COSMETICS Copyright © 2017

Уведомить администратора